MENU
GDZIE:
Bajkowa Zagroda, ul. Zalesie 13, Łąki Radzymińskie, 05-250 Radzymin
KIEDY:21 – 23 lutego 2020
CENA:640 – 680 zł /os.
FB:Link do wydarzenia

BAJKOWA ZAGRODA

21 – 23 LUTEGO 2020 r.

Nasz pierwszy jogowo-zimowy wyjazd w 2020 roku, zaledwie 35 km od Warszawy.

W ten lutowy weekend przenosimy się do miejsca, które pobudza wyobraźnię, z błogim, sielskim klimatem. Cisza, spokój, joga, las. Zimowe poranki spędzimy w przytulnej sali, gdzie będziemy wracać do siebie poznając dobroczynne działanie asan oraz technik oddechowych. Joga kundalini, kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich, spacery w przyrodzie, medytacja, odpoczynek przy kominku i pyszne domowe, roślinne jedzenie przygotowane z lokalnych, ekologicznych produktów.

Nie ma znaczenia czy praktykujesz na co dzień, czy będzie to twoje pierwsze zetknięcie z jogą. Jeśli kochasz przyrodę, sielską atmosferę wsi, chcesz naładować się dobrą energią, zregenerować zmęczone ciało i wyciszyć głowę, ten wyjazd jest dla Ciebie ❤

W zaledwie 30 minut od Warszawy przenosimy się do innego świata, otulonego lasem, ciszą i spokojem. Będziemy zgłębiać tajniki jogi, zaprzyjaźniać się ze swoim ciałem, poznamy dobroczynne działanie asan oraz technik oddechowych. Poranki rozpoczniemy energetyzującym flow w stylu vinyasa, dzięki któremu wzmocnimy i uelastycznimy nasze ciało, a wieczorem będzie czas na regenerującą praktykę jogi kundalini zakończoną głęboką relaksacją w dźwiękach gongów i mis tybetańskich. Masaż dźwiękiem ma niezwykłe oddziaływania, oprócz tego że rozluźnia nasze mięśnie to jednocześnie niweluje bóle kręgosłupa, bezsenność, wspomaga system immunologiczny. Będzie również czas na kojącą, wyciszającą umysł medytację oraz jogę nidrę. Do tego oczyścimy nasz organizm dzięki pysznym wegetariańskim posiłkom przygotowanym z lokalnych produktów. A na deser zimowe spacery w przyrodzie, książka przy kominku i totalny reset głowy we wspaniałym towarzystwie.


Jestem bardzo szczęśliwa, że podczas tego wyjazdu dołączy do nas cudowna nauczycielka, Monika Podsiadlik, instruktorka jogi kundalini według przekazu Yogi Bhajana.

Praktykuje jogę od 2000r, początkowo Hatha jogę u Adama Bielewicza, później Vinyasę jednak to pierwszy kontakt z jogą kundalini, spowodował, że zapragnęła poznać te technikę lepiej i przekazywać swoją wiedzę dalej. W 2013 roku ukończyła roczny kurs nauczycielski prowadzony przez ISKY „The International School of Kundalini Yoga” w Wielkiej Brytanii. Kurs jest certyfikowany przez Kundalini Research Institute w USA.

Prowadzi regularne zajęcia jogi kundalini w Warszawie w Studio JogaMed od 2014 roku.

KIEDY I GDZIE

21.02 – 23.02.2019 (piątek-niedziela)

Bajkowa Zagroda to oaza spokoju i cudowna przestrzeń z przestronną salą do ćwiczeń. Przytulne pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami, plus pokoje z ogólnodostępną łazienką znajdują się w dwóch drewnianych chatach. Ośrodek położony jest zaledwie 35 km od Warszawy, w miejscowości Łąki, w okolicach Zegrza, nieopodal Radzymina w pięknej, cichej okolicy.  Teren Bajkowej Zagrody znajduje się tuż przy lesie (bezpośrednie wyjście do lasu).

http://bajkowazagroda.pl

LOKALIZACJA:

ul. Zalesie 13, Łąki Radzymińskie, 05-250 Radzymin

PROGRAM WYJAZDU:

PIĄTEK

16.00Przyjazd i zakwaterowanie
18.00 Pierwsza wspólna wprowadzająca praktyka jogi / pranayama
20.00 Obiadokolacja

SOBOTA

8.15Pranayama (ćwiczenia oddechowe) +
Joga energetyczna w stylu Vinyasa flow
9.30 Śniadanie
12.30 Mindfulness i znaczenie oddechu w jodze
14.00 Lunch
17.00 Joga Kundalini + kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich
19.30 Obiadokolacja

NIEDZIELA

8.00 Medytacja
8.30Sesja energetyczna w stylu Vinyasa flow
9.30 Śniadanie
12.30 Joga Nidra
14.00 Obiad i pożegnanie

DLA KOGO

Dla każdego. Zarówno tych z Was, którzy nie mieli nigdy do czynienia z jogą, jak i pragnących pogłębić praktykę, pobyć blisko przyrody, zwolnić i naładować się dobrą energią. Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało.

CENA I REZERWACJA

Cena:

680 zł /os. – pokoje z prywatną łazienką

640 zł /os. – pokoje z łazienką na korytarzu

* Jeśli chcecie być sami w pokoju – jest taka możliwość za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł.

Dla wszystkich joginów, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach mam 50 zł zniżki przy rezerwacji do 31 grudnia 2019 r.

Zawiera:

– 2 noclegi w pokojach 1, 2, 3-osobowych

– pełne wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki dziennie)

– zajęcia jogi + kąpiel w dźwiękach mis + medytacja + pranayama + konsultacje (sesje poranne i wieczorne)

– zajęcia teoretyczne

Dojazd we własnym zakresie.

Warunkiem zarezerwowania miejsca na wyjazd jest opłata rezerwacyjna* w wysokości 300zł na konto:
35 1140 2004 0000 3902 7749 1654
W tytule proszę wpisać: Bajkowa Zagroda
* zadatek jest kwotą bezzwrotną.

Pozostałą część kwoty należy uiścić na miejscu (gotówka).

ZAPISY I PYTANIA

monika@baba-yoga.pl | tel: 500 302 784

Zapraszam ❤

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.