MENU
GDZIE:
Co Za Młyn, Nadleśnictwo 50, 62-230 Skorzęcin
KIEDY:18 – 20 września 2020
CENA:599 zł. / os.

CO ZA MŁYN

18 – 20 WRZEŚNIA 2020

W ostatnie dni lata chowamy się z matą przed światem, w sercu Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Dosłownie zatopieni w lesie, tuż nad malowniczym jeziorkiem spędzimy czas na wyciszeniu, zadbaniu o siebie, regeneracji i ładowaniu baterii na nadchodzące chłodniejsze dni.

Cisza, las, joga, pyszna kuchnia Zosi. Weekend spędzimy na poszukiwaniu miękkości i luzu w ciele praktykując jogę. Poranki rozpoczniemy energetyzującym flow w stylu vinyasa, dzięki któremu wzmocnimy i uelastycznimy nasze ciało, a wieczorem będzie czas na łagodną, regenerującą i wyciszającą praktykę. O brzuchy zadba Zosia. Oczyścimy organizm z toksyn smakując pysznych wegetariańskich posiłków. Znajdziemy spokój medytując o świcie w dźwiękach przyrody, a do tego kąpiele w jeziorze o zachodzie słońca, ognisko, rozgwieżdżone niebo, ostatnie cieple noce i błogi relaks.

Nie ma znaczenia czy praktykujesz na co dzień, czy będzie to twoje pierwsze zetknięcie z jogą. Jeśli chcesz zaszyć się głęboko w przyrodzie, odzyskać spokój ducha i naładować dobrą energią, to ten wyjazd jest dla Ciebie.

KIEDY I GDZIE

18.09-20.09.2020 (Piątek- Niedziela)

Co Za Młyn

To wyjątkowe miejsce powstało z myślą o wszystkich, którzy pragną rozwinąć swój potencjał, wziąć głębszy oddech na łonie przepięknej natury i zrelaksować się z dala od miasta. Młyn jest położony tuż nad malowniczym jeziorkiem, w oprawie bujnego Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Dzięki wieloletnim staraniom, budynek jest przystosowany do użytku całorocznego. Każda z trzech kondygnacji spełnia inną rolę, a wszystkie razem tworzą wspaniałe miejsce na grupowe wyjazdy warsztatowe, rodzinne i przyjacielskie spotkania czy wydarzenia kulturalne.

Na parterze znajduje się dobrze wyposażona kuchnia, łazienka i duża, otwarta przestrzeń z jadalnią, kominkiem i widokiem na oddalone o 5 m jezioro. Dzięki zachowaniu oryginalnych elementów ówczesnej funkcji budynku, czuć tu ducha minionej epoki. Czerwona cegła, oryginalne, drewniane elementy i pozostałości po mechanizmach turbiny wodnej nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat. Na górnym piętrze wydzielone są 4 pokoje z antresolami.

LOKALIZACJA:

Co Za Młyn, Nadleśnictwo 50, 62-230 Skorzęcin

PROGRAM WYJAZDU:

PIĄTEK

od 16:00Przyjazd i zakwaterowanie
18:00Pierwsza wspólna praktyka jogi
20:00Kolacja

SOBOTA

8:00Medytacja w przyrodzie
8:30Joga energetyczna w stylu Vinyasa Flow
9:30 Śniadanie
12:30Rozmowa o filozofii jogi
14:30Obiad
18:00Łagodna joga terapeutyczna + medytacja
19:30Kolacja i ognisko

NIEDZIELA

8:30 Pranayama + sesja energetyczna w stylu Vinyasa
10:00Śniadanie
12:30 Yoga Nidra
14.00 Obiad i pożegnanie

DLA KOGO

Dla każdego z Was, kto chce pogłebić swoją praktykę jogi, pobyć blisko przyrody, zatrzymać się na chwilę i naładować dobrą energią. Zupełnie początkujący jak najbardziej są u Nas mile widziani. Jeśli masz pytania, pisz śmiało.

CENA I REZERWACJA

Cena:

599 zł. / os.

Dla wszystkich joginów, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach mam 40 zł zniżki przy rezerwacji do 30 lipca 2020 r.

Zawiera:

– 2 noclegi w pokojach:

1 pokój z antresolą 4-osobowy (z łazienką)

1 pokój z antresolą 6-osobowy (z łazienką)

1 pokój 4- osobowy i 2- osobowy (wspólna łazienka)

– pełne wyżywienie wegańsko/wegetariańskie, napoje,
– zajęcia jogi + medytacja + pranayama + konsultacje (sesje poranne i wieczorne)
– zajęcia teoretyczne

Dojazd we własnym zakresie.

Warunkiem zarezerwowania miejsca na wyjazd jest opłata rezerwacyjna* w wysokości 300zł na konto:
35 1140 2004 0000 3902 7749 1654
W tytule proszę wpisać: Joga Młyn.
* zadatek jest kwotą bezzwrotną.

Pozostałą część kwoty należy przelać do dnia 30 sierpnia 2020r. na powyższe konto.

ZAPISY I PYTANIA

monika@baba-yoga.pl | tel: 500 302 784

Zapraszam ❤

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.