MENU
GDZIE:
Studio Burdąg, Kolonia Burdąg 68, Kolonia Burdąg k/Jedwabno
KIEDY:9 – 11 października 2020
CENA:649 zł. / os.

STUDIO BURDĄG

9 – 11 PAŹDZIERNIKA 2020

Złote liście spadające z drzew, sielska atmosfera wsi, joga blisko natury, wegetariańska kuchnia z lokalnych produktów i długie przytulne wieczory. Jesień to idealny moment aby naładować swoje akumulatory zanim nasz organizm przejdzie w tryb zimowego odpoczynku.

Jeśli chcesz zwolnić, uciec od zgiełku miasta i zaszyć się w przyrodzie, pooddychać czystym powietrzem, zresetować głowę zapraszam Cię na wyjątkowy wyjazd wypełniony jogą, medytacją oraz pyszną kuchnią roślinną i piękną przyrodą.

Wśród warmińskich jezior i lasów,będziemy zgłębiać tajniki jogi, zaprzyjaźniać się ze swoim ciałem, poznamy dobroczynne działanie asan oraz technik oddechowych. Poranki rozpoczniemy energetyzującym flow w stylu vinyasa, dzięki któremu wzmocnimy i uelastycznimy nasze ciało, a wieczorem będzie czas na łagodną, regenerującą praktykę oraz wyciszającą medytację. Do tego oczyścimy nasz organizm, dzięki pysznym wegetariańskim posiłkom przygotowanym z lokalnych, ekologicznych produktów

Nie ma znaczenia czy praktykujesz na co dzień, czy będzie to twoje pierwsze zetknięcie z jogą. Jeśli kochasz przyrodę, sielską atmosferę wsi, chcesz odzyskać spokój ducha i naładować się dobrą energią, to ten wyjazd jest dla Ciebie.

KIEDY I GDZIE

09.10 – 11.10.2020 (piątek – niedziela)

Studio Burdąg

Studio Burdąg to oaza spokoju i przepiękna przestrzeń. Kompleks znajduje się na Mazurach pośród jezior i lasów, z dala od jakichkolwiek zabudowań. Dzięki temu stanowi enklawę sprzyjającą pracy twórczej, koncentracji i oderwaniu się od codzienności. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz bez wątpienia niepowtarzalny design czynią Studio komfortowym miejscem do pracy i odpoczynku o każdej porze roku. Mamy cały ośrodek do dyspozycj, dwa budynki mieszkalne oraz teren Studia. W jednym z budynków mieści się piękna, jasna i przestronna sala do jogi o powierzchni ponad 100m².  Na ogrodzonym, zielonym terenie znajdują się dwa stawy (jeden z nich przeznaczony do kąpieli), ogródek warzywny oraz palenisko na wspólne ogniska.

Więcej informacji i zdjęć siedliska znajdziecie na stronie www.burdagstudio.com

LOKALIZACJA:

Studio Burdąg, Kolonia Burdąg 68, 12-122 Kolonia Burdąg k/Jedwabno

PROGRAM WYJAZDU:

PIĄTEK

od 16:00Przyjazd i zakwaterowanie
18:00Joga na wyciszenie
19:30Kolacja

SOBOTA

8:00Medytacja
8:30Joga energetyczna flow
9:30 Śniadanie
12:30Pranayama, rozmowy o jodze
14:30Obiad
18:00Łagodna joga relaksacyjna
19:30Kolacja

NIEDZIELA

8:00Pranayama + sesja energetyczna w stylu Vinyasa
09:30Śniadanie
12:30 Yoga Nidra
14.00 Obiad i pożegnanie

DLA KOGO

Dla każdego z Was, kto chce pogłebić swoją praktykę jogi, pobyć blisko przyrody, zatrzymać się na chwilę i naładować dobrą energią. Zupełnie początkujący jak najbardziej są u Nas mile widziani. Jeśli masz pytania, pisz śmiało.

CENA I REZERWACJA

Cena:

649 zł. / os.

Dla wszystkich joginów, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach mam 50 zł zniżki przy rezerwacji do 30 sierpnia 2020 r.

Zawiera:

– 2 noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych w tym część pokoi z łazienkami ( liczy się kolejność zgłoszeń ).

– pełne wyżywienie wegańsko/wegetariańskie, napoje,
– zajęcia jogi + medytacja + pranayama + konsultacje (sesje poranne i wieczorne)
– zajęcia teoretyczne

Dojazd we własnym zakresie.

Warunkiem zarezerwowania miejsca na wyjazd jest opłata rezerwacyjna* w wysokości 300zł na konto:
35 1140 2004 0000 3902 7749 1654
W tytule proszę wpisać: Imię Nazwisko Burdąg
* zadatek jest kwotą bezzwrotną.

Pozostałą część kwoty należy przelać do końca września na powyższe konto.

ZAPISY I PYTANIA

monika@baba-yoga.pl | tel: 500 302 784

Zapraszam ❤

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.