MENU
GDZIE:Toruń i okolice
JAK:Termin, czas trwania, lokalizację oraz rodzaj zajęć dopasujemy wspólnie do twoich potrzeb i możliwości
CENA:Od 110zł (w zależności od ilości osób uczestniczących w zajęciach oraz odległości)

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

DOPASUJ PRAKTYKĘ DO SIEBIE

Cenisz sobie komfort i kameralność? Zajęcia indywidualne to idealna propozycja dla tych z Was, którzy nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych, ze względu na czas pracy, problemy zdrowotne lub najzwyczajniej wolą popracować z nauczycielem indywidualnie. Może chcesz dopracować wybrane aspekty jogi np. asany odwrócone, jesteś w ciąży lub po prostu wolisz praktykę w zaciszu swojego domu.

Spersonalizowane sesje przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i chcących pogłębić swoją praktykę i dostosować ją dokładnie do swoich potrzeb. Ogromną zaletą takiej formy zajęć, jest możliwość dopasowania tempa, trudności, oraz rodzaju zajęć do stanu zdrowia oraz potrzeb osoby ćwiczącej. W pracy 1:1 nauczyciel ma możliwość wychwycenia i skorygowania błędów, jest większa koncentracja na postawie ciała i oddechu dzięki czemu efekty pojawiają się szybciej. Jeśli myślisz, że taka forma zajęć jest właśnie dla Ciebie śmiało napisz do mnie maila lub zadzwoń.

Jeśli chcesz dzielić się kosztami zaproś mamę, siostrę lub przyjaciółkę 😉 Zajęcia mogą być prowadzone w języku polskim oraz angielskim.

Do zobaczenia

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.