MENU
GDZIE:Dom Muz, ul. Poznańska 52 (Sala Teatralna na piętrze), Toruń
DLA KOGO:Dla początkujących oraz szukających łagodnej formy jogi
KIEDY:Środa, 17:50 – 18:50

JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

POZNAJ ŚWIAT JOGI

Chcesz rozpocząć praktykę jogi, ale nie wiesz od czego zacząć? A może obawiasz się, że jesteś zbyt słaby, za mało elastyczny i na pewno nie dasz rady? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Tutaj tworzymy bezpieczną przestrzeń, wolną od osądów i rywalizacji. Joga dosłownie oznacza ‚union’ czyli jedność ciała, umysłu oraz ducha. Podczas kursu zgłębimy wiedzę z zakresu asan, czyli ćwiczeń fizycznych, technik oddechowych, ale przede wszystkim będziemy rozwijać szacunek i akceptację dla naszego ciała.

OPIS ZAJĘĆ

Joga dla początkujących, to łagodna forma jogi, podczas której powoli będziemy zagłębiać się w praktykę. Bez względu na wiek, wagę, elastyczność czy inne ograniczenia w ciele, jogę może praktykować każdy.

Nauczymy się prawidłowo i bezpiecznie wykonywać asany, ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji, będziemy szukać rozluźnienia w ciele, zwiększać swoją elastyczność oraz wyciszać umysł za pomocą różnych technik oddechowych.

Każdy z nas ma zupełnie inne powody, dla których zaczynamy praktykować. Jedni praktykują, by się wyciszyć, pozbyć stresu i uspokoić umysł. Inni chcą mieć ładniejsze i jędrniejsze ciało. Jeszcze inni stawiają na budowanie wewnętrznej siły czy elastyczność.
Jedno jest pewne, jeśli praktyka odbywa się regularnie to na pewno przyniesie nam pozytywne i wyczekiwane efekty.

NA ZAJĘCIA ZABIERAMY SWOJE MATY

ZAPISY I CENA

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca.

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

Zapisy na listę uczestników następują wg kolejności zgłoszeń.

25zł – koszt pojedynczych zajęć

80zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

*** 100zł – karnet (4 wejścia) + dostęp do grupy online z zajęciami na żywo (prywatna grupa na facebooku)

W związku z COVID-19, karnety nie będą imienne, ale są do wykorzystania w ciągu 4 następujących po sobie zajęć. Jeśli nie możesz pojawić się na jakichś zajęciach, istnieje możliwość przekazania wejścia innej osobie.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.