MENU
GDZIE: LO im. S. Żeromskiego, ul. Sienkiewicza 1, Iława
DLA KOGO:Dla wszystkich na każdym poziomie zaawansowania
KIEDY:Wtorek, 18.30 – 19.30

JOGA OGÓLNA

SIŁA I ELASTYCZNOŚĆ

Praktyka to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale przede wszystkim sposób w jaki postrzegamy siebie i otaczającą nas rzeczywistość. To ciągły rozwój i wprowadzanie w nasze życie zmian na lepsze .Joga oznacza ‚union’ (jedność, zjednoczenie). Jedność nie tylko ciała, umysłu i ducha, ale przede wszystkim jest to poczucie połączenia z otaczającym nas światem.  Dzięki koncentracji i uważności na macie, uczymy się nie tylko empatii i szacunku wobec siebie, ale poskramiamy ego, dzięki czemu stajemy się w pełni świadomą i równą częścią otaczającego nas świata.

OPIS ZAJĘĆ

Na zajęciach będziemy wzmacniać, rozluźniać i rozciągać spięte ciało oraz wyciszać zaprzątnięty umysł. Zrównoważone sekwencje są dobrane odpowiednio do poziomu i możliwości uczniów, zarówno tych początkujących jak i już praktykujących. Podczas zajęć uczymy się podstawowych pozycji i sekwencji z naciskiem na świadomy, kontrolowany oddech oraz poprawne ustawienie i świadomość ciała. Zajęcia charakteryzują się łagodnymi przejściami i modyfikowaniem pozycji zgodnie z potrzebą ucznia. Praktykę kończymy głębokim relaksem oraz pranayamą (techniki oddechowe).

Korzyści

Zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans. Uczymy się uważnego łączenia ruchu z oddechem. Przy regularnej praktyce, nastąpi poprawa postawy ciała, zmniejszenie bólu różnego pochodzenia, wzmocnienie kręgosłupa. Nasz umysł będzie spokojny i zrelaksowany.

DLA KOGO

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania, zarówno początkujących jak i praktykujących. Grupa jest otwarta, co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca. Grupa jest otwarta co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

30zł – koszt pojedynczych zajęć

90zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

150zł – karnet miesięczny (8 wejść)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.