MENU
GDZIE:Ośrodek Psychoedukacji, ul. Chełmińska 1, Iława
DLA KOGO:Dla praktykujących przynajmniej 3 miesiące
KIEDY:Wtorek, 17.10-18.15

JOGA OGÓLNA

ŁAGODNA FORMA JOGI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

OPIS ZAJĘĆ

Joga ogólna jest dla wszystkich szukających rozluźnienia w ciele i umyśle .Każde zajęcia zawierają część oddechową, asany oraz głęboka relaksacja na koniec. Poprzez praktykę płynnych sekwencji, połączenie ruchu z oddechem, wyćwiczymy koncentrację i uważność niezbędną do wyciszenia i zapanowania nad naszymi emocjami i umysłem. Na kążdych zajęciach mamy część składającą się z sekwencji asan (nauka pozycji z 6 podstawowych grup: pozycje stojące, siedzące, leżące, odwrócone, skręty i balanse) oraz część oddechowo-koncentracyjną podczas której poznajemy podstawowe techniki medytacyjne oraz oddechowe czyli pranayamy. Poziom zajęć jest dostosowany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami.

Korzyści

Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę i ładną sylwetkę, wysmukla mięśnie, poprawia kondycję i samopoczucie, czyni ciało elastycznym i silnym. Umysł jest wyciszony, ciało odprężone.

DLA KOGO

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Grupa jest otwarta co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca.

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

25zł – koszt pojedynczych zajęć

80zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

140zł – karnet miesięczny(8 wejść)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.