MENU
GDZIE:Prywatna grupa na Facebooku „Baba Yoga Na Żywo”
DLA KOGO:Dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania
KIEDY:Czwartek, 18:00 – 19:00

JOGA ONLINE

ZAJĘCIA NA ŻYWO

Praktyka to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale przede wszystkim sposób w jaki postrzegamy siebie i otaczającą nas rzeczywistość. To ciągły rozwój i wprowadzanie w nasze życie zmian na lepsze .Joga oznacza ‚union’ (jedność, zjednoczenie). Jedność nie tylko ciała, umysłu i ducha, ale przede wszystkim jest to poczucie połączenia z otaczającym nas światem.  Dzięki koncentracji i uważności na macie, uczymy się nie tylko empatii i szacunku wobec siebie, ale poskramiamy ego, dzięki czemu stajemy się w pełni świadomą i równą częścią otaczającego nas świata.

OPIS ZAJĘĆ

„BABA YOGA NA ŻYWO”to nasza wirtualna przestrzeń, gdzie spotykamy się na żywo i w tym samym czasie wspólnie jogujemy i wymieniamy energię zupełnie jak na zajęciach w realu.
JOGA OGÓLNA
na zajęciach będziemy wzmacniać, rozluźniać i rozciągać spięte ciało oraz wyciszać zaprzątnięty umysł. Zrównoważone sekwencje są dobrane zarówno dla początkujących jak i już praktykujących. Podczas zajęć uczymy się pozycji i sekwencji z naciskiem na świadomy, kontrolowany oddech oraz poprawne ustawienie i świadomość ciała. Zajęcia charakteryzują się łagodnymi przejściami, a praktykę kończymy relaksem lub pranayamą (techniki oddechowe).

Nawet jeśli coś Ci wypadnie o tej godzinie lub masz słabe łącze internetowe i filmy tego typu się zacinają, bez obaw. Nic tutaj nie ginie ponieważ każdego lajfa zapisuję na grupie tak, abyście mogli go ponownie odtworzyć w ciągu 48 h. Transmisja odbywa się przy pomocy 2 kamer w jakości HD.

DLA KOGO

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania, zarówno początkujących jak i praktykujących.

ZAPISY

Zajęcia są dostępne za pośrednictwem prywatnej grupy BABA YOGA NA ŻYWO na facebooku. Aby dołączyć do wspólnej praktyki online (po dokonaniu wpłaty) wyślij mi wiadomość smsem lub przez fb, a otrzymasz zaproszenie do grupy.

Płatność przelewem:
Baba Yoga Monika Burdach
Nr konta: 35 1140 2004 0000 3902 7749 1654

Tytuł przelewu: [Imię i Nazwisko] online

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

40zł – abonament miesięczny, ważny do końca miesiąca. Im szybciej dołączycie do grupy, tym więcej zajęć do przepracowania 🙂

20zł – jeśli masz wykupiony karnet na zajęcia stacjonarne w danym miesiącu (np. karnety lipcowe = joga online w lipcu).

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.