MENU
GDZIE:LO im. S. Żeromskiego, ul. Sienkiewicza 1, Iława
DLA KOGO:Dla praktykujących przynajmniej 6 miesięcy
KIEDY:Wtorek, 17.00-18.15

JOGA WZMACNIAJĄCA

RELAKS CIAŁA I UMYSŁU

Praktyka to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale przede wszystkim sposób w jaki postrzegamy siebie i otaczającą nas rzeczywistość. To ciągły rozwój i wprowadzanie w nasze życie zmian na lepsze. Joga oznacza ‚union’ (jedność, zjednoczenie). Jedność nie tylko ciała, umysłu i ducha, ale przede wszystkim jest to poczucie połączenia z otaczającym nas światem.  Dzięki koncentracji i uważności na macie, uczymy się nie tylko empatii i szacunku wobec siebie, ale poskramiamy ego, dzięki czemu stajemy się w pełni świadomą i równą częścią otaczającego nas świata.

OPIS ZAJĘĆ

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich szukających rozluźnienia w ciele i umyśle. Każde zajęcia zawierają część oddechową, asany oraz głęboką relaksację na koniec. Poprzez praktykę płynnych sekwencji, połączenie ruchu z oddechem, wyćwiczymy koncentrację i uważność niezbędną do wyciszenia i zapanowania nad naszymi emocjami i umysłem. Na każdych zajęciach mamy część składającą się z sekwencji asan (nauka pozycji z 6 podstawowych grup: pozycje stojące, siedzące, leżące, odwrócone, skręty i balanse) oraz część oddechowo-koncentracyjną podczas której poznajemy podstawowe techniki medytacyjne oraz oddechowe czyli pranayamy. Poziom zajęć jest dostosowany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami.

Korzyści

Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę i ładną sylwetkę, wysmukla mięśnie, poprawia kondycję i samopoczucie, czyni ciało elastycznym i silnym. Umysł jest wyciszony, ciało odprężone.

DLA KOGO

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Grupa jest otwarta co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca.

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

30zł – koszt pojedynczych zajęć

90zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

150zł – karnet miesięczny (8 wejść)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.