MENU
GDZIE:Studio Pyras, Łódzka 35-37, Toruń
DLA KOGO:Dla osób znających podstawy
KIEDY:Wtorek, 17.30-18.25

JOGA Z ELEMENTAMI WZMACNIAJĄCYMI

JOGA W STYLU HATHA-VINYASA FLOW

OPIS ZAJĘĆ

Joga z elementami wzmacniającymi jest dla wszystkich szukających odprężenia, rozluźnienia ale również wzmocnienia i elastyczności w ciele. Każde zajęcia zawierają część oddechową, asany oraz głęboką relaksację na koniec. Poprzez praktykę płynnych sekwencji, połączenie ruchu z oddechem, wyćwiczymy koncentrację i uważność niezbędną do wyciszenia i zapanowania nad naszymi emocjami i umysłem. Na każdych zajęciach mamy część składającą się z sekwencji asan (nauka pozycji z 6 podstawowych grup: pozycje stojące, siedzące, leżące, odwrócone, skręty i balanse) oraz część oddechowo-koncentracyjną podczas której poznajemy podstawowe techniki medytacyjne oraz oddechowe czyli pranayamy. Poziom zajęć jest dostosowany do możliwości uczniów i modyfikowany zgodnie z ich potrzebami.

Korzyści

Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę oraz redukcję napięć, wysmukla mięśnie, poprawia kondycję i samopoczucie, czyni ciało elastycznym i silnym. Umysł jest wyciszony, ciało zdrowsze i odprężone.

DLA KOGO

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania, zarówno początkujących jak i już praktykujących. Grupa jest otwarta co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się telefonicznie wysyłając sms, aby zorientować się czy są wolne miejsca.

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

35zł – koszt pojedynczych zajęć

130zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.