MENU
GDZIE:IŁAWA I TORUŃ
DLA KOGO:Dla początkujących

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

POZNAJ ŚWIAT JOGI

OPIS ZAJĘĆ

8 spotkań, które przygotują Cię do rozpoczęcia przygody z jogą, dzięki której może rozpocząć się zupełnie nowy rozdział w Twoim życiu. Podczas kursu poruszymy niezbędne zagadnienia potrzebne do bezpiecznej praktyki. Poznasz fundamenty jogi, techniki oddechowe oraz medytacyjne. Dowiesz się jak i dlaczego oddech wspiera równowagę układu nerwowego, czym jest drishti czyli kontrola spojrzenia, poznasz podstawowe asany oraz dowiesz się jak bezpiecznie wykonywać powitania słońca i na co zwracać uwagę praktykując samodzielnie w domu.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i tych z Was którzy czują, że czegoś im brakuje podczas praktyki. Nauczę Cię jak połączyć jogowe kropki. Poprzez wyeliminowanie najczęściej spotykanych błędów, skorygowanie ciała oraz wprowadzenia technik uważności, praktyka nabierze zupełnie nowego i głębszego wymiaru, a ty poczujesz się dużo pewniej na macie.

PEŁNE INFO

Iława => Zobacz szczegóły

Toruń => Zobacz szczegóły

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.