MENU
GDZIE:Ośrodek Psychoedukacji, ul Chełmińska 1, Iława
DLA KOGO:Dla osób preferujących łagodną formę ruchu, tych początkujących jak i praktykujących
KIEDY:Czwartek, 17.10 – 18.15

JOGA ŁAGODNA

ŁAGODNA FORMA JOGI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

OPIS ZAJĘĆ

Joga relaksacyjna – to łagodna forma zajęć, na których będziemy rozluźniać i rozciągać spięte ciało oraz wyciszać zaprzątnięty umysł. Zrównoważone sekwencje są dobrane odpowiednio do poziomu i możliwości uczniów, zarówno tych początkujących jak i już praktykujących. Podczas zajęć uczymy się podstawowych pozycji i sekwencji z naciskiem na świadomy, kontrolowany oddech oraz poprawne ustawienie i świadomość ciała. Zajęcia charakteryzują się łagodnymi przejściami i modyfikowaniem pozycji zgodnie z potrzebą ucznia. Praktykę kończymy głębokim relaksem oraz pranayamą (techniki oddechowe).

Korzyści

Zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans. Uczymy się uważnego łączenia ruchu z oddechem. Przy regularnej praktyce, nastąpi poprawa postawy ciała, zmniejszenie bólu różnego pochodzenia, wzmocnienie kręgosłupa. Nasz umysł będzie spokojny i zrelaksowany.

DLA KOGO

Dla osób zarówno dopiero rozpoczynających swoją przygodę z jogą jak i tych zaawansowanych. Dla osób preferujących łagodną formę ruchu połączoną z ćwiczeniami oddechowymi i głęboką relaksacją.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca. Grupa jest otwarta co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

25zł – koszt pojedynczych zajęć

80zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

140zł – karnet miesięczny(8 wejść)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.