MENU
GDZIE:Studio Pyras, ul Łódzka 35-37, Toruń
DLA KOGO:Dla osób początkujących oraz preferujących łagodną formę ruchu
KIEDY:Wtorek, 18.30-19.25

JOGA ŁAGODNA

ŁAGODNA FORMA JOGI

OPIS ZAJĘĆ

Joga łagodna jest to praktyka, podczas której będziemy rozciągać, wzmacniać oraz rozluźniać napięcia w ciele i wyciszać zaprzątnięty poprzez różne techniki oddechowe i medytacyjne. Zrównoważone sekwencje są dobrane odpowiednio do poziomu i możliwości uczniów, zarówno tych początkujących jak i już praktykujących. Podczas zajęć uczymy się podstawowych pozycji i sekwencji z naciskiem na świadomy, kontrolowany oddech oraz poprawne ustawienie i świadomość ciała. Zajęcia charakteryzują się łagodnymi przejściami i modyfikowaniem pozycji zgodnie z potrzebą ucznia. Praktykę kończymy głębokim relaksem oraz pranayamą (techniki oddechowe).

Korzyści

Zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans. Uczymy się uważnego łączenia ruchu z oddechem. Przy regularnej praktyce, nastąpi poprawa postawy ciała, zmniejszenie bólu różnego pochodzenia, wzmocnienie kręgosłupa. Nasz umysł będzie spokojny i zrelaksowany.

DLA KOGO

Dla osób zarówno rozpoczynających swoją przygodę z jogą jak i tych pragnących wyciszenia i relaksu, preferujących łagodną formę ruchu.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się smsowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca. Grupa jest otwarta co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc

Tel: 500 302 784

E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

35zł – koszt pojedynczych zajęć

130zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.