MENU
GDZIE:Centrum Rozwoju Ajanta, Szosa Chełmińska 238, Toruń
DLA KOGO:Grupa otwarta, dla praktykujących przynajmniej 3 miesięce.
KIEDY:Poniedziałek, 19.45 – 21.00

JOGA VINYASA FLOW

DYNAMICZNA FORMA JOGI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

OPIS ZAJĘĆ

Joga Vinyasa flow to zajęcia, które dodadzą Ci energii, wzmocnią twoje ciało oraz wyciszą umysł. Jest to dynamiczna forma jogi, gdzie sekwencje są płynnie wykonywane, z dużą uwagą na synchronizację ruchu z oddechem. Podczas zajęć wzmacniamy, rozciągamy i zwiększamy świadomość ciała. Uczymy się jak pogłębiać oddech i wykorzystać go podczas praktyki. Zaczynamy od prostych asan i stopniowo przechodzimy do bardziej zaawansowanych pozycji. Sekwencja jest intensywna i urozmaicona, po to by zbudować zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną siłę. Na tych zajęciach , w miarę możliwości uczestników uczymy się pozycji odwróconych oraz bardziej wymagających asan (stanie na głowie, na przedramionach, mostki itp.) Sesje kończymy głębokim relaksem, wykorzystując techniki medytacyjne oraz oddechowe.

Korzyści

Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę i ładną sylwetkę, wysmukla mięśnie, poprawia kondycję i samopoczucie, czyni ciało elastycznym i silnym. Umysł jest wyciszony, ciało odprężone

DLA KOGO

Dla praktykujących regularnie przynajmniej od 3 miesięcy.

Dla osób lubiących dynamiczną formę jogi.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca. Grupa jest otwarta, co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc.

Tel: 500 302 784
E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

25zł – koszt pojedynczych zajęć
80zł – karnet miesięczny (4 wejścia)
140zł – karnet miesięczny(8 wejść)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.