MENU
GDZIE:Aula Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Tadeusza Kościuszki 2a, Iława
DLA KOGO:Grupa otwarta, dla osób znających podstawy bezpiecznej praktyki
KIEDY:Środa, 18.15 – 19.10

JOGA VINYASA FLOW

DYNAMICZNA FORMA JOGI

OPIS ZAJĘĆ

Joga Vinyasa flow to zajęcia, które dodadzą Ci energii, wzmocnią twoje ciało oraz wyciszą umysł. Jest to dynamiczna forma jogi, gdzie sekwencje są płynnie wykonywane, z dużą uwagą na synchronizację ruchu z oddechem. Podczas zajęć wzmacniamy, rozciągamy i zwiększamy świadomość ciała. Uczymy się jak pogłębiać oddech i wykorzystać go podczas praktyki. Zaczynamy od prostych asan i stopniowo przechodzimy do bardziej zaawansowanych pozycji. Sekwencja jest intensywna i urozmaicona, po to by zbudować zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną siłę. Na tych zajęciach , w miarę możliwości uczestników uczymy się bardziej wymagających asan. Sesje kończymy głębokim relaksem, wykorzystując techniki medytacyjne oraz oddechowe.

Korzyści

Regularna praktyka zapewnia prawidłową postawę, redukcję napięć, wysmukla mięśnie, poprawia kondycję i samopoczucie, czyni ciało elastycznym i silnym. Umysł jest wyciszony, ciało odprężone

DLA KOGO

Dla praktykujących regularnie przynajmniej od 3 miesięcy.

Dla osób lubiących dynamiczną formę jogi.

ZAPISY

Zanim przyjdziesz na pierwsze zajęcia skontaktuj się smsowo lub telefonicznie, aby zorientować się czy są wolne miejsca. Grupa jest otwarta, co oznacza, że możesz dołączyć w dowolnie wybranym momencie. Zapisy trwają cały miesiąc.

Tel: 500 302 784
E-mail: monika@baba-yoga.pl

CENA

35zł – koszt pojedynczych zajęć
130zł – karnet miesięczny (4 wejścia)

Karnety są do wykorzystania w ciągu miesiąca od wystawienia ( np.od 12.05 do 12.06 ). Płatność gotówką, przed zajęciami.

PRZED ZAJĘCIAMI

Zapoznaj się z regulaminem tutaj.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.